نرم افزار آهنگسازی Studio one

قیمت:

$99 : هنرمند، $399 : استودیو

پلتفورم:

 Macosx , windows

لینک خرید:

prosonus.com

خلاصه محصول:

Studio one در سال 2009 با آغازی طوفانی و با راهنمایی Presonus که بیشتر به عنوان یک تولید کننده کارت صدا شناخته شده بود، شروع به کار کرد. در واقع، این یکی از بزرگترین دلایلی بود که studio one اینقدر سریع به شهرت رسید و محبوب شد. با خرید محصولاتstudio one, Presonus را یا به عنوان اشانتیون دریافت می کنید و یا با تخفیف خیلی زیادی میگیرید.

با اینکه ورژن اول برنامه بیشتر هیجان انگیز بود تا نرم افزاری قابل اعتماد، الان ورژن 3 برنامه به خوبی دیگر DAW هایی که بیش از یک دهه در دست ساخت بوده اند، کار می کند. از یک چرک نویس بصری تا ایده های موسیقایی فروشگاهی به همراه کار شما تا چشم انداز یک جدول زمانبندی کارا و مجموعه ای عظیم از پلاگین ها، صوت ها، نمونه ها و سازهای مجازی، studio one لایق جایگاه ستاره در حال رشد DAW های حرفه ای است.

نقاط قوت:

. روند کاری انعطاف پذیر، با یک بخش چرکنویس برای تست کردن ایده هایتان قبل از ادغام آن با بقیه پروژه در مرتب کننده.

. آخرین ورژن studio one مجموعه ها، صدا ها، پلاگین ها و ساز های مجازیش را به حد برنامه هایی چون logicpro پیشرفت داده است.

. ابزار ویرایش صدا و قابلیت های ترکیب کردن studio one یک مزیت بوده و قدرتی خاص محسوب می شوند.

نقاط ضعف:

.توانایی محدود برای اتصال سازی به هم

.مشکلاتی با تاخیر در برنامه به چشم می خوره

هنوزقدرت مسیردهی در سطح برنامه هایی مثل abletonbitwig یا FL Studio وجود ندارد. کشیده تر کردن خط میدی,arpeggiating و اتوماسیون طبق نُت  و دیگر ویژگی های کارآمد غایبند.