تاثیر ماهیچه های صورت در خوانندگی

ماهیچه های صورت را منعطف کنید.

در رابطه با دیگر ماهیچه هایی که نقش حیاتی در کمک به خواندن شما دارند، ماهیچه های گردن و صورت نقش روشنی ایفا می کنند. در واقع هدف کم کردن تلاشی است که شما باید در رابطه با کنترل کردن تون خود برای کوک خواندن انجام دهید. از گرم کردن نمی شود اجتناب کرد. 10 گروه اصلی ماهیچه در گردن، سر و صورت وجود دارد و هر کدام از ماهیچه های متعدد کوچک تری تشکیل شده است که به طور هماهنگ با هم برای زیبا ساختن صدای شما کار می کنند. در اینجا لیستی از کارهایی که می توانید برای آماده سازیتان برای خواندن انجام دهید:

  1. خمیازه
  2. کشش فک
  3. غنچه کردن لب و چین و چروک دادن به صورت
  4. خنده گشاد
  5. کشش ابرو
  6. چرخاندن چشم ها

مواد مناسب خواندن خود را بیابید.

یافتن تعادل بین سلیقه موسیقیایی و نوع صدا به عنوان یک چالش اثبات شده است. ممکن است فریادهای نت بالای هارد راک را بپسندید اما صدایتان برای پاپ یا کانتری مناسب باشد. چه می کنید؟ بسیار واجب است که صدایتان را مجبور نکید که شبیه کس دیگری شود. نیاز دارید که هنرمندانی را که در سبک مورد علاقه شما دامنه صوتی شبیه شما دارند را پیدا کنید یا سعی کنید آهنگ های مورد علاقه تان را در گام های دیگر بخوانید.

یک جدول زمانبندی بسازید، اگر آن را در تقویم بنویسید بیشتر احتمال دارد که اجرائیش کنید. این که چه زمانی از روز را انتخاب کنید امری شخصی است. اما در نظر داشته باشید چیزهایی که باعث عدم تمرکز شما می شود را حذف کنید. همچنین مواد مناسب برای هر جلسه را آماده کنید. این که چقدر طول بکشد وابسته به سطح مهارتتان است. اگر تازه کارید نیاز است که زمان خود را به 20 تا 30 دقیقه در روز محدود کنید. هرچه ماهیچه هایتان قوی تر شد، باید زمانتان را به 30 تا 60 دقیقه افزایش دهید. صبور باشید. هر چیزی که ارزش بدست آوردن دارد شکیبایی و پایداری می خواهد و با عجله بدست نمی آید. اما ارزشش را دارد.