آموزش در خوانندگی

مواد مناسب خواندن خود را بیابید.

یافتن تعادل بین سلیقه موسیقیایی و نوع صدا به عنوان یک چالش اثبات شده است. ممکن است فریادهای نت بالای هارد راک را بپسندید اما صدایتان برای پاپ یا کانتری مناسب باشد. چه می کنید؟ بسیار واجب است که صدایتان را مجبور نکید که شبیه کس دیگری شود. نیاز دارید که هنرمندانی را که در سبک مورد علاقه شما دامنه صوتی شبیه شما دارند را پیدا کنید یا سعی کنید آهنگ های مورد علاقه تان را در گام های دیگر بخوانید.

یک جدول زمانبندی بسازید، اگر آن را در تقویم بنویسید بیشتر احتمال دارد که اجرائیش کنید. این که چه زمانی از روز را انتخاب کنید امری شخصی است. اما در نظر داشته باشید چیزهایی که باعث عدم تمرکز شما می شود را حذف کنید. همچنین مواد مناسب برای هر جلسه را آماده کنید. این که چقدر طول بکشد وابسته به سطح مهارتتان است. اگر تازه کارید نیاز است که زمان خود را به 20 تا 30 دقیقه در روز محدود کنید. هرچه ماهیچه هایتان قوی تر شد، باید زمانتان را به 30 تا 60 دقیقه افزایش دهید. صبور باشید. هر چیزی که ارزش بدست آوردن دارد شکیبایی و پایداری می خواهد و با عجله بدست نمی آید. اما ارزشش را دارد.

یک مربی خوانندگی بیابید.

آموختن چیزی درست برای اولین بار بسیار مهم است. خواندن کتاب درباره خوانندگی می تواند دانسته های شما افزایش دهد اما می تواند کمی خسته کننده باشد. استخدام یک مربی از هر لحاظ سودمند است.

گزینه دیگری که موفقیت همراه خود می آورد، تکمیل قدم به قدم دانسته هاست. که می توانید با ثبت نام در دوره های آنلاین با یک بار پرداخت هم دانسته های خود را بازبینی کنید و هم کمتر خرج کنید.